Logo Universiteit Utrecht

Early Years blog

Early Years blog

Aanmelden LKK conferentie 11 juni 2025

LKK symposium

“Van inzicht naar impact: Acht jaar monitoring kinderopvang”

Locatie: Centrale hal Marinus Ruppertgebouw, Leuvenlaan 21, 3584CE, Utrecht
Kosten: Deelname is gratis

Programma

13.00-13.30: Inloop & registratie

13.30-14.15: Keynote dr. Pauline Slot – Inzichten uit acht jaar onderzoek in de kinderopvang: Terugblik en stip op de horizon

14.15-15.15: Sessie 1 – Specifieke opvangsoorten (babyopvang, buitenschoolse opvang, gastouderopvang)

15.15-15.45: Koffie/thee pauze

15.45-16.45: Sessie 2 – Belangrijke stakeholders (kinderen, ouders, organisaties)

16.45-17.30: Borrel

Inschrijving LKK symposium

Inschrijving LKK symposium

Via het onderstaande formulier kunt u zich aanmelden voor het LKK symposium op 11 juni 2025. Deelname is gratis. Wij willen u vragen om inschrijvingen vanuit dezelfde organisatie beperkt te houden. Op die manier creëren we als landelijke monitor ruimte voor zoveel mogelijk stakeholders in het veld om aan te sluiten.
Als u zich aanmeldt, rekenen wij op uw komst. Wij werken met een maximum aantal bezoekers en moeten daarom mogelijk mensen teleurstellen. Mocht u onverhoopt toch verhinderd zijn, laat ons dit dan weten zodat iemand anders uw plaats kan innemen. U kunt zich afmelden door een email te sturen naar earlyyearsblog@uu.nl.

Naam
Naam
Voornaam
Achternaam
Voorkeur Sessie 1
Inschrijving voor de sessies vindt op de dag zelf plaats. Help ons een goede inschatting te maken van de groepsgrootte door nu vast je voorkeuren aan te geven.
Voorkeur Sessie 2
Inschrijving voor de sessies vindt op de dag zelf plaats. Help ons een goede inschatting te maken van de groepsgrootte door nu vast je voorkeuren aan te geven.